Kontaktliste

Sveisetilsett

Johnny Vikanes  Produktsjef 94 14 09 75 johnny@eiva-safex.no
Kontaktgruppe:
Jan Baardsen 73 99 42 12 95 98 04 15 jan@eiva-safex.no
Michal A. Mikkelsen 69 36 20 66 92 80 61 31 michal@eiva-safex.no
Stian Norderud 23 05 11 07 92 80 61 48 stian@eiva-safex.no

Sveisemaskiner

Kristoffer Lindh Produktsjef 69 36 20 60 92 80 61 27 kristoffer@eiva-safex.no
Kontaktgruppe:
Johnny Vikanes 94 14 09 75 johnny@eiva-safex.no
Jan Baardsen 73 99 42 12 95 98 04 15 jan@eiva-safex.no
Bjørn-Steve Jacklin 45 00 80 12 bjorn-steve@eiva-safex.no
Aleksander Soltvedt 70 17 47 70 98 22 55 16 aleksander@eiva-safex.no

Håndplasma

Kristoffer Lindh Produktsjef 69 36 20 60 92 80 61 27 kristoffer@eiva-safex.no
Kontaktgruppe:
Johnny Vikanes 94 14 09 75 johnny@eiva-safex.no
Jan Baardsen 73 99 42 12 95 98 04 15 jan@eiva-safex.no
Bjørn-Steve Jacklin 45 00 80 12 bjorn-steve@eiva-safex.no
Arild Wangsmo 92 80 61 11 arild@eiva-safex.no

Mekanisering

Arild Wangsmo Produktsjef 92 80 61 11 arild@eiva-safex.no
Kontaktgruppe:
Johnny Vikanes 94 14 09 75 johnny@eiva-safex.no
Jan Baardsen 73 99 42 12 95 98 04 15 jan@eiva-safex.no
Kristoffer Lindh 69 36 20 60 92 80 61 27 kristoffer@eiva-safex.no

Mekanisert skjæring

Arild Wangsmo Produktsjef 92 80 61 11 arild@eiva-safex.no
Kontaktgruppe:
Johnny Vikanes 94 14 09 75 johnny@eiva-safex.no
Kristoffer Lindh 69 36 20 60 92 80 61 27 kristoffer@eiva-safex.no
Aleksander Soltvedt Servicesjef 70 17 47 70 98 22 55 16 aleksander@eiva-safex.no
Birger Johnsen Serviceleder 92 80 61 25 birger@eiva-safex.no

Service sveise- og skjæremaskiner

Aleksander Soltvedt Servicesjef 70 17 47 70 98 22 55 16 aleksander@eiva-safex.no
Kontaktgruppe:
Anders Askim Serviceleder sveis og skjær 33 36 14 00 92 80 61 32 anders.a@eiva-safex.no
Espen Ekroll Servicetekniker sveis og skjær 70 17 47 70 98 22 55 14 espen@eiva-safex.no
Birger Johnsen Serviceleder sveis og skjær 92 80 61 25 birger@eiva-safex.no
Sven-Erik Ljosland Servicetekniker sveis og skjær 77 75 28 60 98 22 55 30 sven-erik@eiva-safex.no
Frode Steinsland Servicetekniker sveis og skjær 51 71 55 60 98 22 55 19 frode@eiva-safex.no
Andreas Øverås Servicetekniker sveis og skjær 70 17 47 70 98 22 55 13 andreas@eiva-safex.no

Løfteutstyr – Over kroken

Jan Henrik Tørjesen Produktsjef 23 05 06 05 92 80 61 43 jan.henrik@eiva-safex.no
Kontaktgruppe:
Norvald Antonsen 23 05 11 18 91 61 40 89 norvald@eiva-safex.no
Gianluca Corragio 23 05 11 02 92 80 61 22 gianluca@eiva-safex.no
Stein Erik Knudsen 73 99 42 09 98 22 15 49 stein@eiva-safex.no
Rafael Riveros 90 10 32 29 rafael@eiva-safex.no
Tommy Sivertsen 73 99 42 15 97 69 67 74 tommy@eiva-safex.no
Idar Mathisen Service 38 12 20 30 48 09 94 01 idar@eiva-safex.no
Jacob Emil Nygaard Service 92 80 61 26 jacob@eiva-safex.no

Løfteutstyr – Under kroken

Jan Henrik Tørjesen Produktsjef 23 05 06 05 92 80 61 43 jan.henrik@eiva-safex.no
Kontaktgruppe:
Norvald Antonsen 23 05 11 18 91 61 40 89 norvald@eiva-safex.no
Lars Helge Furstrand 70 17 47 75 98 22 55 12 lars.helge@eiva-safex.no
Bjørn-Steve Jacklin 45 00 80 12 bjorn-steve@eiva-safex.no
Stein Erik Knudsen 73 99 42 09 98 22 15 49 stein@eiva-safex.no
Trym Sveberg 33 36 14 22 92 80 61 21 trym@eiva-safex.no
Tommy Sivertsen 73 99 42 15 97 69 67 74 tommy@eiva-safex.no
Frank Andersen Service 38 12 20 30 97 98 64 79 frank.a@eiva-safex.no
Gianluca Corragio Service 23 05 11 02 92 80 61 22 gianluca@eiva-safex.no
Rafael Riveros Service 90 10 32 29 rafael@eiva-safex.no
Idar Mathisen Service 38 12 20 30 48 09 94 01 idar@eiva-safex.no
Jacob Emil Nygaard Service 92 80 61 26 jacob@eiva-safex.no
Ottar Noreng Service 73 99 42 24 99 21 73 15 ottar@eiva-safex.no

Wire – Ståltau

Jan Henrik Tørjesen Produktsjef 23 05 06 05 92 80 61 43 jan.henrik@eiva-safex.no
Kontaktgruppe:
Tommy Sivertsen 73 99 42 15 97 69 67 74 tommy@eiva-safex.no
Stein Erik Knudsen 73 99 42 09 98 22 15 49 stein@eiva-safex.no

Manipulatorer

Jan Henrik Tørjesen Produktsjef 23 05 06 05 92 80 61 43 jan.henrik@eiva-safex.no

Holmatro hydraulisk utstyr

Jan Henrik Tørjesen Produktsjef 23 05 06 05 92 80 61 43 jan.henrik@eiva-safex.no
Kontaktgruppe:
Lars Helge Furstrand 70 17 47 75 98 22 55 12 lars.helge@eiva-safex.no
Håvard Furuhaug 23 05 11 00 92 80 61 41 haavard@eiva-safex.no
Bjørn-Steve Jacklin 45 00 80 12 bjorn-steve@eiva-safex.no
Stein Erik Knudsen 73 99 42 09 98 22 15 49 stein@eiva-safex.no
Gianluca Corragio Service 23 05 11 02 92 80 61 22 gianluca@eiva-safex.no
Andreas Øverås Service 70 17 47 70 98 22 55 13 andreas@eiva-safex.no

Vinsjer

Jan Henrik Tørjesen Produktsjef 23 05 06 05 92 80 61 43 jan.henrik@eiva-safex.no
Kontaktgruppe:
Norvald Antonsen 23 05 11 18 91 61 40 89 norvald@eiva-safex.no
Lars Helge Furstrand 70 17 47 75 98 22 55 12 lars.helge@eiva-safex.no

Sikring- og transportutstyr

Jan Henrik Tørjesen Produktsjef 23 05 06 05 92 80 61 43 jan.henrik@eiva-safex.no
Kontaktgruppe:
Lars Askhaven 23 05 11 13 91 54 55 35 lars@eiva-safex.no
Lars Helge Furstrand 70 17 47 75 98 22 55 12 lars.helge@eiva-safex.no
Stein Erik Knudsen 73 99 42 09 98 22 15 49 stein@eiva-safex.no
Tommy Sivertsen 73 99 42 15 97 69 67 74 tommy@eiva-safex.no
Trym Sveberg 33 36 14 22 92 80 61 21 trym@eiva-safex.no

Sikkert Arbeid i Høyden – Fallsikring og redning

Trym Sveberg Produktsjef 33 36 14 22 92 80 61 21 trym@eiva-safex.no
Kontaktgruppe:
Norvald Antonsen 23 05 11 18 91 61 40 89 norvald@eiva-safex.no
Lars Helge Furstrand 70 17 47 75 98 22 55 12 lars.helge@eiva-safex.no
Eivind Martinsen 33 36 14 06 92 80 61 01 eivind@eiva-safex.no
Rafael Riveros 90 10 32 29 rafael@eiva-safex.no

Storsekk og emballasje

Lars Askhaven Produktsjef 23 05 11 13 91 54 55 35 lars@eiva-safex.no
Håvard Furuhaug Ass. produktsjef 23 05 11 00 92 80 61 41 haavard@eiva-safex.no

Havbruk

Tommy Sivertsen Produktsjef 73 99 42 15 97 69 67 74 tommy@eiva-safex.no
Kontaktgruppe:
Anna Maren Fyhn Fortøyningsanalyser 73 99 42 23 98 22 15 48 anna.maren@eiva-safex.no

Gass

Kontaktgruppe:
Frank Gravdal 33 36 14 10 92 80 61 93 frank@eiva-safex.no
Lasse Øverbø Praxair Norge AS 91 71 88 61 lasse_overbo@praxair.com

Kurs

Norvald Antonsen Servicesjef Løft 23 05 11 18 91 61 40 89 norvald@eiva-safex.no
Trym Sveberg Produktsjef SAH 33 36 14 22 92 80 61 21 trym@eiva-safex.no
Kontaktgruppe:
Ole Martin Martinsen 23 05 11 10 92 80 61 90 martin@eiva-safex.no