Service

Norges tøffeste og raskeste servicetilbud på sveise- og skjæremaskiner!

Ingen selskap kan tilby deg det samme for å optimalisere din OPPETID på maskiner og utstyr!

Med regional servicetekniker kan vi komme på kort varsel

EIVA-SAFEX satser på regional service, og vårt overordnede mål er å bli ledende innenfor salg og service innen områdene sveising og skjæring.

Vi gir vedlikeholdsservice av sveisemaskiner og plasmabrennere, uansett produsent og modell.

I vedlikeholdsservice inngår

  • Diagnose/feilsøking
  • Innvendig rengjøring av utstyr
  • Servicerapport

EIVA-SAFEX validerer alle typer/merker sveisemaskiner for å imøtekomme NS-EN 1090-2. Spør oss om pris. Vi tilbyr også kalibrering av alle nyere Selco sveisemaskiner.

 

 

Kompetanseområde Kontaktperson Mobil E-post
Servicesjef skjærebord Aleksander Soltvedt 982 25 516 aleksander@eiva-safex.no
Serviceleder Anders Askim 928 06 132 anders.a@eiva-safex.no
Serviceleder Birger Johansen 928 06 125 birger@eiva-safex.no
Servicetekniker Frode Steinsland 982 25 519 frode@eiva-safex.no
Servicetekniker Sven-Erik Ljosland 982 25 530 sven-erik@eiva-safex.no
Produktsjef skjæreprosesser Arild Wangsmo 928 06 111 arild@eiva-safex.no
Produktsjef sveisemaskiner Kristoffer Lindh 928 06 127 kristoffer@eiva-safex.no
Produktsjef sveiseprosesser IWS Johnny Vikanes 941 40 975 johnny@eiva-safex.no
Metallurg Stig Roaas 900 98 644 stig_roaas@praxair.com
Sveiseingeniør EWE Lasse Øverbø 917 18 861 lasse_overbo@praxair.com
Kursprogram for økt sikkerhet Ole Martin Martinsen 928 06 190 martin@eiva-safex.no

Fordeler med å bruke EIVA-SAFEX som leverandør

  • 5 års garanti på alle sveise- og plasmamaskiner
  • 30 dagers full returrett på alle maskiner
  • 48 timers driftsgaranti levert et av våre serviceverksteder
  • 12 mnd bytterett til større maskin hvis kundens behov endrer seg

Du kan også få 10 års garanti ved kjøp av sveise- og plasmamaskiner. Dette forutsetter kun bruk av orginaldeler, aktiv bruk av vedlikeholdsjournal og årlig validering av maskinen, utført av EIVA-SAFEX og ajourført i ECOSAFE (www.ecosafe.no)